Taneční kurzy logo
 

Vypsaný kurz pro mládež

Podzim 2020 Na Zámecké:
4.9. - 18.12.2020
každý pátek od 20.oo hod.
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
2 000,- Kč (kurzovné)
500,- Kč (garde)

Základní kurz pro dospělé

28. ročník Tanečních pro dospělé 2021:
8.1. – 19.3.2021
každý pátek od 20.oo
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
3 000,- Kč/pár (10 lekcí)
DDM Na Zámecké Kolín

Pokračovací kurz pro dospělé

29. ročník Tanečních pro dospělé 2021:
9.1.2021 - 20.3.2021
každou sobotu od 20.oo hod.
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
3 000,- Kč/pár (10 lekcí)
DDM Na Zámecké Kolín

O nás

Nepřehlédněte:
Nové nařízení KHS v Kolíně!!!!! Na základě níže uvedených požadavků KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE STŘEDOČESKÉHO KRAJE platí: PÁTEČNÍ KURZ I SOBOTNÍ KURZ - tanečníci/e musí mít nasazené roušky i při výuce na tanečním parketu, ve společných prostorech ( chodba, WC, bufet, aj.) Garde musí mít nasazenou roušku po celý večer, mimo konzumace občerstvení u stolu. Kurzy mohou navštěvovat pouze tanečníci/e a držitelé průkazky garde!!!! Vážení, na začátku tohoto měsíce jsme mnoho dotazů ve věci tanečních kurzů usměrňovali tak, že není nutné roušku nosit. Uplynulo několik dní a právní názor/výklad aktuálně platného MO se změnil, tedy odkazuji na kap. „Otázky a odpovědi“ - https://koronavirus.mzcr.cz/otazky-a-odpovedi/ - webových stránek ke koronaviru. Musím si roušku nasadit v tanečních a během tanečních kurzů? Ano, uvnitř budov je rouška povinná a v tomto případě se nejedná o sport Bc. Klára Smetanová, DiS. Rada oddělení protiepidemického pro okresy Kolín a Kutná Hora Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze Územní pracoviště Kolín

Naši činnost jsme zahájili ještě v době, kdy jsme se aktivně věnovali sportovnímu tanci.

Bc. Jaromír Kupr, MPA

  • 7 let aktivního tance - třída B.
  • PF Hradec Králové - PM se zaměřením na středoškolskou mládež.

Pavla Kuprová

  • 15 let aktivního tance - třída A.
  • Lidová taneční konzervatoř se zaměřením na lektory společenského tance.

Od roku 1980 – 1995 jsme působili v tanečních kurzech pro mládež jako asistenti tanečního mistra p. Svatopluka Jaroše v MSD Kolín. Zároveň již od roku 1993 - 2019 jsme vyučovali v tanečních kurzech pro mládež v Radovesnicích II. V Kolíně působíme ve vlastních tanečních kurzech pro mládež od roku 1996 původně v Katolickém domě a od roku 2000 po současnost v DDM Kolín "Na Zámecké". Souběžně s tanečními kurzy pro mládež pořádáme od roku 1997 taneční kurzy pro dospělé jak pro začátečníky tak pro pokročilé.

Naším hlavním krédem je spokojený účastník kurzů, ale i jeho garde. Proto je počet účastníků kurzů omezen vzhledem ke kapacitě tanečního parketu na max. 45 párů. Po domluvě s rodiči je možné přihlásit i děti se zdravotním handicapem, těmto se věnujeme v průběhu tanečních hodin i individuálně.

 
© 2015 Taneční škola Pavla a Jaromír Kuprovi - Kolín. Všechna práva vyhrazena. Webdesign a SEO: IT Products s.r.o.