Taneční kurzy logo
 

Vypsaný kurz pro mládež

Podzim 2020 Na Zámecké:
4.9. - 18.12.2020
každý pátek od 20.oo hod.
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
2 000,- Kč (kurzovné)
500,- Kč (garde)

Základní kurz pro dospělé

28. ročník Tanečních pro dospělé 2021:
8.1. – 19.3.2021
každý pátek od 20.oo
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
3 000,- Kč/pár (10 lekcí)
DDM Na Zámecké Kolín

Pokračovací kurz pro dospělé

29. ročník Tanečních pro dospělé 2021:
9.1.2021 - 20.3.2021
každou sobotu od 20.oo hod.
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
3 000,- Kč/pár (10 lekcí)
DDM Na Zámecké Kolín

Kurzy pro dospělé

Nepřehlédněte:
Nové nařízení KHS v Kolíně!!!!! Na základě níže uvedených požadavků KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE STŘEDOČESKÉHO KRAJE platí: PÁTEČNÍ KURZ I SOBOTNÍ KURZ - tanečníci/e musí mít nasazené roušky i při výuce na tanečním parketu, ve společných prostorech ( chodba, WC, bufet, aj.) Garde musí mít nasazenou roušku po celý večer, mimo konzumace občerstvení u stolu. Kurzy mohou navštěvovat pouze tanečníci/e a držitelé průkazky garde!!!! Vážení, na začátku tohoto měsíce jsme mnoho dotazů ve věci tanečních kurzů usměrňovali tak, že není nutné roušku nosit. Uplynulo několik dní a právní názor/výklad aktuálně platného MO se změnil, tedy odkazuji na kap. „Otázky a odpovědi“ - https://koronavirus.mzcr.cz/otazky-a-odpovedi/ - webových stránek ke koronaviru. Musím si roušku nasadit v tanečních a během tanečních kurzů? Ano, uvnitř budov je rouška povinná a v tomto případě se nejedná o sport Bc. Klára Smetanová, DiS. Rada oddělení protiepidemického pro okresy Kolín a Kutná Hora Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze Územní pracoviště Kolín

Taneční kurzy pro dospělé začínají zpravidla na začátku ledna a končí v polovině března.

Jsou určeny pro celé taneční páry. Dolní věková hranice je 18 let, horní je neomezená. Kurzy tance obsahují 10 lekcí á 3 vyučovací hodiny (á 45 minut).

Pořádáme kurzy tance pro začátečníky - tj. pro tanečníky, kdy jeden či oba v páru v mládí nenavštěvovali taneční kurzy pro mládež nebo dlouho nebyli na taneční zábavě, že taneční kroky pozapomněli a chtějí si je znovu připomenout. Dále pořádáme kurzy tance pro pokročilé - tj. pro tanečníky, kteří se chtějí zdokonalit ve svém tanečním umění a dále se naučit nové tance a taneční figury. 

Taneční pro dospělé jsou jiné, než ty které si pamatujete z doby mládí. Jeden večer v týdnu si vyhradíte s partnerem pro sebe a hezký společenský zážitek spojíte s fyzickou aktivitou. Během večera si navíc poslechnete příjemnou živou muziku, poznáte nový kolektiv lidí, historii jednotlivých tanců, společné foto na závěrečném večeru a budete krásně tančit.

 
© 2015 Taneční škola Pavla a Jaromír Kuprovi - Kolín. Všechna práva vyhrazena. Webdesign a SEO: IT Products s.r.o.