Taneční kurzy logo
 

Vypsaný kurz pro mládež

Podzim 2020 Na Zámecké:
5.9. – 19.12.2020
každou sobotu od 19.00 hod.
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
2 000,- Kč (kurzovné)
500,- Kč (garde)

Základní kurz pro dospělé

26. ročník Tanečních pro dospělé:
Tento kurz je již naplněn !!
každou sobotu od 20.00
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
3 000,- Kč/pár (10 lekcí)
DDM Na Zámecké Kolín

Pokračovací kurz pro dospělé

27. ročník Tanečních pro dospělé:
Tento kurz je již naplněn !!
každý pátek od 20.00
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
3 000,- Kč/pár (10 lekcí)
DDM Na Zámecké Kolín

Kurzy pro dospělé

Nepřehlédněte:
Rádi bychom Vás pozvali na závěrečný věneček letošního kurzu, který se bude konat v sobotu 14.prosince 2019 od 19,oo hod. v DDM Kolín Na Zámecké a na Vánoční ples pro absolventy Tanečních kurzů v Kolíně a okolí v roce 2019, který se bude konat 25.12.2019 od 19,oo hod. v DDM Kolín Na Zámecké. Těšíme se na shledání na tanečním parketu... Manželé Pavla a Jaromír Kuprovi

Taneční kurzy pro dospělé začínají zpravidla na začátku ledna a končí v polovině března.

Jsou určeny pro celé taneční páry. Dolní věková hranice je 18 let, horní je neomezená. Kurzy tance obsahují 10 lekcí á 3 vyučovací hodiny (á 45 minut).

Pořádáme kurzy tance pro začátečníky - tj. pro tanečníky, kdy jeden či oba v páru v mládí nenavštěvovali taneční kurzy pro mládež nebo dlouho nebyli na taneční zábavě, že taneční kroky pozapomněli a chtějí si je znovu připomenout. Dále pořádáme kurzy tance pro pokročilé - tj. pro tanečníky, kteří se chtějí zdokonalit ve svém tanečním umění a dále se naučit nové tance a taneční figury. Tyto kurzy se pravidelně po roce střídají, tzn. učíme vždy pouze jeden kurz ročně.

Taneční pro dospělé jsou jiné, než ty které si pamatujete z doby mládí. Jeden večer v týdnu si vyhradíte s partnerem pro sebe a hezký společenský zážitek spojíte s fyzickou aktivitou. Během večera si navíc poslechnete příjemnou živou muziku, poznáte nový kolektiv lidí, historii jednotlivých tanců, společné foto na závěrečném večeru a budete krásně tančit.

 
© 2015 Taneční škola Pavla a Jaromír Kuprovi - Kolín. Všechna práva vyhrazena. Webdesign a SEO: IT Products s.r.o.