Taneční kurzy logo
 

Vypsaný kurz pro mládež

Podzim 2020 Na Zámecké:
5.9. – 19.12.2020
každou sobotu od 19.00 hod.
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
2 000,- Kč (kurzovné)
500,- Kč (garde)

Základní kurz pro dospělé

26. ročník Tanečních pro dospělé:
Tento kurz je již naplněn !!
každou sobotu od 20.00
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
3 000,- Kč/pár (10 lekcí)
DDM Na Zámecké Kolín

Pokračovací kurz pro dospělé

27. ročník Tanečních pro dospělé:
Tento kurz je již naplněn !!
každý pátek od 20.00
V.I.P. Zdeňka Jeřábka
3 000,- Kč/pár (10 lekcí)
DDM Na Zámecké Kolín

Kurzy pro mládež

Nepřehlédněte:
Rádi bychom Vás pozvali na závěrečný věneček letošního kurzu, který se bude konat v sobotu 14.prosince 2019 od 19,oo hod. v DDM Kolín Na Zámecké a na Vánoční ples pro absolventy Tanečních kurzů v Kolíně a okolí v roce 2019, který se bude konat 25.12.2019 od 19,oo hod. v DDM Kolín Na Zámecké. Těšíme se na shledání na tanečním parketu... Manželé Pavla a Jaromír Kuprovi

Taneční kurzy pro mládež začínají vždy na začátku září a končí zpravidla v polovině prosince.

Kurzy tance obsahují celkem 16 lekcí:

  • z toho 12 lekcí á 3 vyučovací hodiny (á 45 minut)
  • 3 prodloužené (4 x á 45 minut)
  • věneček ( 5 x á 45 minut)

Naučíte se základy mnoha různých tanců, dozvíte se něco málo o jejich historii. Během lekcí se kromě tancování učíme zábavnou formou i základům společenského chování: Vysvětlíme Vám pravidla zdravení, představování, podání ruky, čestného místa...

V rámci vyučovacích lekcí Vás čeká klobouková nebo brýlová hodina ve které máte možnost popustit uzdu své fantazii, či karneval v maskách. Neodmyslitelně patří k tanečním hodinám mikulášská prodloužená kde si tanečníci rozdávají malé dárky na památku. Tuto hodinu navštíví vždy mocnosti nebeské a pekelné.

Kurzy jsou pořádány na vysoké společenské a taneční úrovni, uplatňujeme tradiční i moderní prvky výuky a v případě potřeby i individuální výuku před, během nebo po skončení tanečního večera. Pomáhají nám i asistenti tanečního mistra - manželé Kučerovi.

Hudební doprovod - p. Jiří Koten. Spolupracujeme s fy. Foto Vidrna, který pořizuje individuální a společné fotografie z celého průběhu tanečních kurzů. Zájemci dále mají možnost zakoupit si DVD z tanečních - se sestřihem ze své 1. lekce, 1. a 2. prodloužené, karnevalu, mikulášské prodloužené a závěrečného věnečku. Stužky a kapesníčky pro tanečníky zajišťuje pí. Urbanová a dále mají tanečníci možnost objednat si v tanečních kurzech květiny na závěrečný věneček. Květinářství "U Bláni" přiveze objednané květiny s uvázanými stužkami přímo na věneček.

 
© 2015 Taneční škola Pavla a Jaromír Kuprovi - Kolín. Všechna práva vyhrazena. Webdesign a SEO: IT Products s.r.o.